CEVA SANTE ANIMALE

Egy vállalat sikerét elsősorban a szenvedélyes kollégák közös munkája és együttműködése hozza meg. Együtt, egymás tehetségén osztozva.

Az állategészségügyben globálisan is meghatározó vállalatként, a Ceva Animal Health-nél úgy véljük, sikerünk abban rejlik, hogy elkötelezett kollégáink innovatív egészségügyi megoldásokat kutatnak, fejlesztenek, gyártanak és szállítanak minden állat számára. Ezzel pedig hozzájárulunk sokszínű bolygónk jövőjéhez.

Elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy a lehető legmagasabb szintű gondoskodást és jólétet biztosítsuk a haszonállatok (baromfi, sertés, kérődző), a vadon élő állatok és a házi kedvencek (kutya, macska) számára egyaránt.

Az „Együtt, az állategészségügyön túl" jövőképünk rámutat arra, hogy az emberek, az állatok, valamint bolygónk egészsége és jóléte teljesen mértékben összefügg egymással. Ez a „One Health" megközelítés,amely mellett a Ceva minden eddiginél jobban elkötelezett.

Tréner

Ha csatlakozol hozzánk, oltóanyag termelési folyamatokban veszel részt, mely a következő feladatokat tartalmazza:

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

  • éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz
  • kiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk
  • családodat iskolakezdési támogatással segítjük
  • fejlődési és tanulási lehetőség nyújtunk egy multinacionális vállalatnál
  • helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal
  • az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk
  • ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra
  • amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást
  • életkortól függetlenül minimum 25 nap alapszabadságot biztosítunk

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

  • releváns felsőfokú végzettség (biológus, biomérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök, állatorvos, biológia/kémia/fizika tanár stb.)
  • jó szervező képesség
  • támogató, segítő hozzáállás
  • asszertív kommunikációs készség
  • számítógépes ismeretek (MS Office napi szintű használata)
  • gyártástechnológia ismerete
  • oktatói/tréneri/vezetői tapasztalat
  • GMP alapszabályok ismerete
  • gyógyszeripari tapasztalat előnyt jelent

Miért dolgozz nálunk?

Milyen feladatok várnak rád?

  • tréning anyagok készítése, karbantartása, fejlesztése, és folyamatos bővítése az új technológiákkal
  • új belépők képzési rendszerének kialakítása, új belépő fogadása, oktatásának megszervezése, lebonyolítása, dokumentálása
  • elméleti és gyakorlati tréning rendszer kialakítása, kivitelezése és dokumentálása
  • újraoktatások végzése, nyomon követése, dokumentálása
  • vezetők támogatása a képzettségi szintek kiértékelésében
  • skill mátrix felépítése, aktuális állapot felmérése
  • visszajelzési rendszer kialakítása, majd alkalmazása
  • értékáramhoz tartozó szabványok kezelése, rendszerezése, szabvány oktatások dokumentálása
  • tréning budget készítése
  • fejlesztési rendszer kidolgozása, és követése

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?

  • mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat
  • vidám és jókedvű csapat vár téged
  • olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon
  • ha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünk
  • hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban
  • az ebédidő a munkaidő része

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Oktató
  • Egyéb tudomány
  • Tréner, Coach
Cégnév: CEVA-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. Ceva Sante Animale