Kihívásokra vágysz és készen állsz egy új KALLandra?
Akkor a KALL Ingredients Kft. rád vár!

Újonnan indult, környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházásban felépült gyárunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Munkavégzés helye: Tiszapüspöki

Miért érdemes minket választanod?

  • Önálló, innovatív szakmai munkát végezhetsz.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget és kihívásokkal teli, felelős szakmai munkát biztosítunk.
  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz.
  • Versenyképes jövedelem és kompenzációs csomagot biztosítunk (mozgóbér, cafeteria).

Milyen feladatok várnak rád?

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, munkabérek és járulékok utalási listáinak előkészítése és utalások intézése.
  • TB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása.
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés.
  • Letiltások, családi- adó és személyi kedvezmények rögzítése.
  • Munkáltatói igazolások kitöltése.
  • Személyügyi és munkaügyi nyilvántartások vezetése, munkaügyi statisztikák elkészítése.
  • Adó- és járulékbevallás a vonatkozó jogszabályok alkalmazásával.
  • Adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP).
  • Ügyfelek, munkavállalók kérdéseinek megválaszolása.

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség.
  • TB és bérszámfejtési szakterületen szerzett 5+ év tapasztalat.
  • Felhasználói szintű MS Office, különösen az Excel ismerete.
  • Önálló, proaktív, precíz munkavégzés.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Munkahelyhez közeli lakóhely (30 km-es körzet) vagy költözési hajlandóság.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tiszapüspöki

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és bővebben szeretnél tudni a megvalósult beruházásról, aktuális lehetőségekről, pályázatokról, úgy keresd fel a weboldalunkat.

A fenti pozícióra pályázatod – magyar nyelvű önéletrajzod - a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd.