Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Gyárunkban elektromos autók akkumulátorainak gyártása folyik, Gödön. Ideális jelöltünket cégünk HR csapatába várjuk a következő munkakörbe:

Bérszámfejtő

Feladatok:

  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellátása (adatgyűjtés, számfejtés, feldolgozás, ellenőrzés)
  • Munkaidő-nyilvántartó rendszer napi szintű kezelése
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével, illetve be- és kijelentéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Letiltások kezelése
  • Személyügyi anyagok kezelése, karbantartása
  • Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása a munkavállalók részére
  • A területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése
  • Rendszeres és eseti adatszolgáltatások készítése

Elvárások:

  • Legalább 3 éves bérszámfejtői gyakorlattal szakmai tapasztalat
  • Nexon bérprogram ismerete
  • Szakirányú végzettség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • MS Office (főként Excel, Word) programok magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • Adó-, TB-, és Munkaügyi jogszabályok ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatás, és egyéb bónuszok
  • Oktatások, képzések
  • Ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása
  • Modern munkakörnyezet, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2132 Göd, Ipartelep hrsz., 6980

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Samsung SDI Magyarország Zrt.