Partnercégünk csapatának erősítése céljából keressük lelkes, szakmailag elhivatott munkatársunkat.

Bérszámfejtő

Feladatok

  • A munkaviszony létesítésével, megszűnésével és megszüntetésével kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Havi és hóközi bérszámfejtés a munkavállalók és egyéb szerződéssel foglalkoztatottak részére
  • A megbízók igényeihez igazodó kimutatások elkészítése
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • A kifizetendő járandóságok bankszámlára utalásának előkészítése, továbbítása a pénzügy felé
  • Adatszolgáltatások összeállítása
  • Havi bevallás készítése

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • MS Office program felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos excel használat
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Nexon bérprogram kiváló ismerete
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Dinamikusan növekvő, stabil vállalati háttér
  • Kiváló, igényes munkakörnyezet
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony

Munkavégzés helye

XIV. kerület

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!