Cégünk az euCSOPORT 15 éve jelen van a munkaerő kölcsönzés és közvetítés világában! Most saját csapatunkba keresünk kollégát! Ha egy szuper, fiatalos irodában szeretnél dolgozni, és belelátni a munkerőkölcsönzés világába, akkor jelentkezz már most!

Főbb feladatok, munkák:

    • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása
    • Be-, kijelentések, adatváltozások jelentése
    • 08-as bevallás elkészítése
    • Végrehajtó ügyiratkezelés, rögzítés, kapcsolattartás végrehajtókkal
    • Tagi jogviszonyos munkatársak számfejtése
    • Egyszerűsített foglalkoztatottak számfejtése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú bérügyintézői végzettség
    • Legalább 3-4 éves szakmai tapasztalat
    • Nagyon pontos, precíz munkavégzés
    • Szakmai igényesség
    • Jó problémamegoldó készség
    • Magas fokú priorizálási készség
    • MS Excell program magas szintű ismerete

Amit kínálunk:

    Versenyképes juttatási csomag, kutyabarát munkahely, szuper csapat, képzések, tréningek.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1181 Budapest, Katona József utca 15.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Önéletrajzában, kérem tűntesse fel a bérigéányét.