Szegedi irodánkba saját csapatunk erősítése céljából keressük lelkes, szakmailag elhivatott
munkatársunkat

Főbb feladatok, munkák:

  • A munkaviszony létesítésével, megszűnésével és megszüntetésével kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Havi és hóközi bérszámfejtés a munkavállalók és egyéb szerződéssel foglalkoztatottak részére
  • A megbízók igényeihez igazodó kimutatások elkészítése
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • A kifizetendő járandóságok bankszámlára utalásának előkészítése, továbbítása a pénzügy felé
  • Adatszolgáltatások összeállítása
  • Záráson belül havi bevallás készítése és önellenőrzés végzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Nexon bérprogram kiváló ismerete
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • MS Office program felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Általános importáló ismerete és magabiztos excel tudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kölcsönzési területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan növekvő, stabil vállalati háttér
  • Kiváló, igényes munkakörnyezet
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Munkavégzés helye:

6700 Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kattintson a jelentkezem gombra, és küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.