Kereskedelemmel foglalkozó cégünk szombathelyi központjába bérszámfejtő
munkatársat keres, az adminisztratív feladatokat ellátó csapatának bővítése céljából.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Teljes körű bérszámfejtés
  • Munkaügyi nyilvántartások készítése, naprakészen tartása
  • Munkavállalók be-és kijelentése az adóhatóság felé
  • A munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Adó-és járulék bevallások
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Bérügyintézői képesítés
  • Naprakész munkaügyi, TB, adózási ismeretek
  • Min. 1-2 év gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű használata (Word, Excel)
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, rugalmasság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szombathely