A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.

BÉRSZÁMFEJTŐ MUNKATÁRSAT

keres miskolci központjába

Feladatok:

  • a társaság munkavállalóinak bérszámfejtése és a számfejtés bizonylatolása
  • levonások, letiltások számfejtése, nyilvántartása, utalásra történő feladása
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos nyilvántartások készítése
  • az állományi kívüli bérek számfejtése
  • a társadalombiztosítási kifizetőhely ellenőrzése
  • levelezés a munkakörével kapcsolatos ügyekben
  • munkabérelőleg nyilvántartásának vezetése, bérszámfejtéssel kapcsolatos igazolások kiadása
  • a központi munkavállalók munkaidő-nyilvántartásának kezelése
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos igazolások bekérése, illetve kiadása, munkaügyi nyilvántartás vezetése a munkaügyi program segítségével

Elvárások:

  • szakirányú végzettség, társadalombiztosítási ügyintéző előnyt jelent
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • a vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés és felelősségvállalás
  • MS Excel és Word felhasználói ismeretek
  • magabiztos fellépés, terhelhetőség.

A jelentkezést, szakmai önéletrajzot és iskolai végzettséget igazoló dokumentumot várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Borsodvíz Zrt.