Golden Pallet Kft.
Csatlakozz hozzánk

Bérszámfejtő munkatárs

pozícióba!
A Golden Pallet Kft. 25 éve stabilan működő magyar tulajdonú társaság.
Fő profilunk: raklapok gyártása.
Építsd a karriered nálunk, ha: gondolkodást igénylő és felelősségteljes feladatokra vágysz.
Olyan lehetőséget keresel, ahol világos, kiszámítható a karrierút és befogadó, egyben támogató csapattal tudsz dolgozni.

Főbb feladatok, munkák:

  • Havi bérszámfejtési feladatok ellátása;
  • Munkavállalók be- és kiléptetése, a dolgozók személyes adatainak és a munkaviszonyuknak kezelése, személyügyi anyagok naprakész nyilvántartása;
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése (NEAK, MÁK, NAV, Egészség-, és Nyugdíjpénztárak);
  • Nem kifizetőhelyi TB ügyintézése: táppénz, nyugdíjazás és egyéb ellátások kezelése;
  • Adatrögzítés elvégzése a bérezésekkel kapcsolatos alapadatok alapján;
  • Munkaszerződések, felmondások és letiltások kezelése, munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, munkaügyi dokumentációk naprakészen tartása;
  • Szoros együttműködés a társterületekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban van / rendelkezel valamilyen releváns felsőfokú szakképesítéssel (OKJ/FOSZK) vagy gazdasági diplomával;
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat;
  • Magabiztos MS Office ismeret;
  • Munkajogi és adótörvények naprakész ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Bér és társadalombiztosítási ügyintéző végzettség;
  • Kulcs Soft bérszámfejtő szoftver ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős, jövő orientált és családias vállalatnál;
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes fizetés;
  • Továbbképzés támogatása;
  • Barátságos és támogató munkahelyi légkör.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Golden Pallet Kft.