Miskolc a te helyed

Payroll associate

Pálykezdő Bérszámfejtő vagy? A Manpower Magyarország kihelyezett pénzügyi tevékenységet folytató partneréhez keresünk Payroll associate munkatársat! A Payroll associateként egy adott bérszámfejtési terület szakértője leszel. A napi feladatok elvégzése mellett előkészíted a Supervisor számára szükséges adatokat és fokozatosan fognak bevonni az egyre komplexebb szakmai feladatokba is.

Feladatok:

  • napi bérszámfejtés előkészítési és bérszámfejtési feladatok ellátása
  • adatrögzítés
  • egyszerű kimutatások készítésének támogatása
  • riportok készítésében való részvétel

Elvárások:

  • megalapozott bérszámfejtési ismeretek
  • középfokú angol nyelvtudás
  • Word és Excel ismeret
  • releváns felsőfokú képzettség vagy szakképzettség folyamatban (TB/bérszámfejtő/HR) VAGY HR/Gazdálkodás menedzsment területen folyamatban lévő diploma
  • nagy munkabírás
  • precizitás, logikus gondolkodás, monotonitás-tűrés
  • csapatban történő munkavégzés
  • szakmai fejlődési igény

Amit kínálunk:

  • multinacionális ügyfelek
  • piacvezető vállalat
  • előre tervezhető karrierút
  • összetartó csapat
  • dolgozói kedvezmények (edzőterem, étterem)
  • tréningsorozatban való részvétel
  • home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest , Pest

Cégnév: EasyHiring Services Kft.