Budai könyvelő iroda megnövekedett ügyféligényeinek kiszolgálására bővíti csapatát és tapasztalt munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BÉRSZÁMFEJTŐ

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtés rész v. teljes munkaidőben (200-250 fő)
  • Bérszámfejtés Wizual bér programban
  • havi, éves járulék- és adóbevallások elkészítése
  • Ügyfelekkel, munkavállalókkal, hatóságokkal való kapcsolattartás, levelezés
  • egyéb munkaügyi feladatok (pl. ki-be léptetések, alkalmi munkavállalók, letiltások feldolgozása, ksh bevallás, igazolások, statisztikák, szabadságok, egyéb adminisztrációs feladatok.)

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú (bérügyintézői) végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Bérszámfejtési területen szerzett minimum 3 éves aktív tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Analitikus gondolkodás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Munkavégzés helye:

Budapest (Mammut közelében), home office lehetőség megállapodás alapján

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképpel ellátott önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Next-Time Kft.