thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.

A thyssenkrupp konszern 106 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 42 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Több, mint 900 fős mérnökcsapatunkkal innovatív és meghatározó partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromos kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki. Váltsd ötleteid kézzelfogható valósággá nálunk!

Bér- és TB Szakértő

Feladatok:

* Havi járulék- és adóbevallások elkészítése
* Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel (OEP, NAV, NYUGIF)
* Belső riportok készítése
* Munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések (megbízási díjak, pótlékok, jutalmak, napidíj…. ) számfejtése
* Adatszolgáltatás KSH felé
* Kapcsolattartás munkavállalókkal
* Teljeskörű TB ügyintézés
* Évzárással kapcsolatos feladatok
* Kimutatások készítése
* Személyügyi adatok nyilvántartása, kezelése
* Hóközi bérszámfejtés
* Könyvelés számára bérfeladás készítése
* Munkaügyi dokumentációk naprakészen tartása

Elvárások:

* Bér-és társadalombiztosítási ügyintézői képesítés
* Nexon program magabiztos ismerete
* Minimum 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
* Munkajogi ismeretek
* Naprakész társadalombiztosítási és adózási ismeretek
* TB kifizetőhelyi tapasztalat
* Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
* Precizitás, pontosság
* Magabiztos számítástechnikai ismeret (Word, Excel, valamilyen bérprogram)
* A feladatok önálló végrehajtása
* Terhelhetőség
* Csapatszellem
* Előny: Kommunikációs szintű nyelvismeret (angol/német)

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Ajánlatunk:

* Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
* Részvétel nemzetközi projektekben
* Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Cégnév: thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.