A Béres Gyógyszergyár Zrt.

szolnoki telephelyére munkatársat keres:

HR koordinátor

munkakörbe

Csatlakozz a tradicionális értékeken alapuló Béres Gyógyszergyár Zrt. bővülő csapatához és mi biztosítjuk számodra a sokrétű, kihívásokkal teli, változatos munkát!

Jelentkezz hozzánk és az alábbi izgalmas feladatok várnak Rád:

  • A HR Csoport adminisztrációs feladatainak támogatása
  • Toborzási feladatok: hirdetések feladása, pályázókkal való kapcsolattartás
  • Állásinterjúk szervezése, pályázók kiértesítése
  • Új kollégák belépésének, onboarding folyamat támogatása
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése, tüdőszűrő leletek rögzítése
  • Képzési igények felmérése, menedzselése
  • Organigram rendszeres frissítése
  • Munkatársi Ajánlási Program dokumentálása, nyomon követése
  • Riportok, statisztikai jelentések készítése havi rendszerességgel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Egyéb, a vezetői munkához szükséges asszisztensi feladatok ellátása

Várunk a csapatunkba, ha:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • 1-3 év HR területen szerzett tapasztalattal bírsz
  • Középszinten kommunikálsz angolul
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés jellemző Rád
  • Magabiztosan használod az MS Office programjait
  • Jó kommunikációs készséggel, tanulási kedvvel és hajlandósággal rendelkezel
  • Agilis, motivált, rugalmas, önálló munkavégzésre képes személyiségnek tartod magad
  • A váratlan helyzetekben is feltalálod magad

Dolgozz nálunk, mert

  • Munkádat modern irodai környezetben végezheted,
  • Biztosítjuk számodra a versenyképes fizetést, cafeteriát, stabil hosszú távú munkát;
  • Egészségmegőrző termékeivel piacvezető hazai gyógyszergyár sikereinek részese leszel, és a Béres dinamikus összetartó csapatának tagjává válsz!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Nagysándor József út 39.

Szakmai önéletrajzodat és céljaidat, eredményeidet röviden bemutató motivációs leveledet bérigénnyel kiegészítve 2020.10.30-ig várjuk elektronikusan a "Jelentkezem" gombra kattintva.