Prohumán

Szívesen dolgoznál Magyarország piacvezető HR szolgáltatójánál? Szeretnél egy fiatalos, dinamikus szakmai csapat tagja lenni? Szeretnél egy jól megközelíthető helyen, kellemes munkakörnyezetben dolgozni? Ha a kérdésekre igennel válaszoltál és a lenti elvárások jelentős része igaz rád, akkor szeretettel várjuk jelentkezésedet a Prohuman csapatába! Keressük belső szakmai csapatunkba

kollégánkat!

Bérszámfejtő

Feladatok

  • Kölcsönzött és alkalmi munkavállalók teljes körű bérszámfejtése
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Kimutatások készítése
  • Hóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése az ügyfelek és a hatóságok felé
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • Kapcsolattartás és szoros együttműködés a társterületekkel

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Min. 2-3 éves teljes körű bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Korábbi tapasztalat munkaerő-kölcsönző, közvetítő cég oldalán
  • Nexon program alapos ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Önálló felelősségteljes munkakör, valamint szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

XVIII. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Cégnév: Prohuman Kft.