Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, bérszámfejtő feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Bérszámfejtő

Főbb feladatok, munkák

  • bérszámfejtési feladatok teljes körű ügyintézése (hóközi és hóvégi)
  • munkabérek és bér jellegű kifizetések rögzítése, ellenőrzése, számfejtése
  • letiltások kezelése
  • általános adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás
  • jó probléma- és feladatmegoldó képesség
  • pontosság, határidő betartása

Előny

  • 2-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • rugalmas munkarend

Munkavégzés helye

Budapest

Online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Bérszámfejtő 2021 HVG OÁB-Jobline” jeligét.

Cégnév: NEMZETBIZTONSÁGI SZAKSZOLGÁLAT