Megbízó partnereink számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat:
(Teljes- vagy részmunkaidőben)

Amire számíthatsz:

  • Folyamatos szakmai képzések, tréningek
  • Attraktív bércsomag
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség – jól felépített, átlátható karrier út
  • Befogadó, fiatalos csapat és kellemes munkahelyi légkör
  • Változatos feladatok és szakmai kihívások
  • Hosszú távú lehetőség, biztos munkáltatói háttér
  • Lehetőség teljes- vagy részmunkaidős munkavégzésre (napi 6-7-8 óra)

Az alábbi feladataid lesznek:

  • Teljes körű bérszámfejtés (és TB ügyintézés)
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Bevallások, riportok, adatszolgáltatások, statisztikák készítése hatóságok és ügyfelek felé

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád::

  • Szakirányú szakképesítéssel rendelkezel (bérügyintéző/TB ügyintéző)
  • Legalább 2-3 év teljes körű bérszámfejtői tapasztalatod van
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismerettel rendelkezel -előnyt jelent
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzésre vagy képes

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, bátran küldd el önéletrajzodat a pozíció megnevezésével !