Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed! Csatlakozz a BonOffice Kft. csapatához.

A munkakör célja:

  • A cégcsoport dolgozóinak teljes körű bérszámfejtése, jogszabályi előírások betartásával.

Feladataid lesznek:

  • Teljes körű bérszámfejtés
  • Bérprogram kezelése
  • Munkaidő rögzítése
  • Kilépő dolgozók bérszámfejtése, papírok előkészítése
  • Egyéb bérügyi feladatok
  • Az ügyfelek támogatása a bérhez kapcsolódó kérdésekben
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, cégekkel, dolgozókkal.

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (SAP ismeret előny)
  • Jó probléma megoldó-, kommunikációs készség és szolgáltatói szemlélet
  • Precizitás, pontosság
  • Jogszabályok naprakész ismerete.

Egyéb információ az állásról:

  • A BonOffice Kft. integrált formában nyújt pénzügyi, számviteli, adózási, kontrolling, bérszámfejtési és egyéb adminisztrációs szolgáltatásokat ügyfelei számára.
  • A BonOffice Kft. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged, 6725 Horgosi út 31..