Kelet-Magyarországi régió legdinamikusabban fejlődő, munkaerő-kölcsönzéssel és-közvetítéssel foglalkozó vállalkozása keresi legújabb tagját!
Nem riadsz vissza a kihívásoktól? A tudásod szeretnéd egy stabil cégnél és egyben inspiráló csapatnál kamatoztatni?
RAGADD MEG A LEHETŐSÉGET, ÉS LÉGY TE IS RÉSZESE CSAPATUNK SIKEREINEK!

Bérügyintéző

Lelkes pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Mivel fog telni a munkaidőd?

  • A vállalat humán erőforrásának bérszámfejtése
  • A munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos ügyintézés
  • Belépőcsomagok kezelése, ellenőrzése és rögzítése
  • Munkaszerződések kezelése
  • Kiléptetések előkészítése
  • Éves zárási feladatok ellátása
  • Egyszerűsített foglalkoztatottakkal kapcsolat ügyintézés

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Bérügyintéző végzettség
  • Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete
  • Határozott fellépés, dinamikus személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség, elkötelezett munkavállaló

Mivel szerezhetsz előnyt?

  • BaBér bérprogram ismerete
  • Bérszámfejtésben szerzett 1-3 éves tapasztalat

Mit kínálunk Neked?

  • Szakismereti és versenyképes tapasztalatszerzési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Hol fogsz dolgozni?

  • Budapest