Vendégváró Vendégfogadó Kft.
Munkatársat keresünk

Bérügyintéző

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

·         Bérszámfejtési feladatok történő precíz ellátása
·         Személyügyi adminisztráció, munkaügyi dokumentumok kezelése
·         A munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
·         A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
·         Munkaügyi tanácsadás munkavállalók részére, munkáltatói igazolások elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Bérügyintézői végzettség
·         min.: 3 év tapasztalat
bérszámfejtésében, ügyintézésben, fizikai és szellemi területen egyaránt
·         Munkajogi ismeretek és MS Excel használat
·         Ügyfélcentrikusság, jó együttműködési készség
·         Pontos, precíz munkavégzés, lelkiismeretesség, megbízhatóság

Amit kínálunk:

·         Versenyképes fizetés megállapodás alapján
·         Kedvezményes étkezés
·         Azonnali munkakezdés
·         Hosszútávú, bejelentett munkaviszony egy jó hangulatú csapatban

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Jelentkezéséhez kérem fényképes önéletrajzot is csatoljon!

Cégnév: Vendégváró Vendégfogadó Kft.