Bérszámfejtő munkatársat keresünk

Áporkai telephelyre

BÉRSZÁMFEJTŐ MUNKATÁRSAT keresünk.

Bérszámfejtő vagy és váltani szeretnél?

Jelentkezz partnerükhöz, ahol egy változatos, szakmai előrelépést biztosító munkakörben dolgozhatsz.

Partnerünk a 1992-es alapítása óta jelenleg Kelet-Közép-Európa egyik vezető gombaipari cége.

Ha van tapasztalatod teljes körű bérszámfejtőként és profi szinten kezeled a NEXON rendszert, küld el jelentkezésedet most!

Főbb feladatok, munkák:

  • A társaság teljes körű bérszámfejtése;
  • Béren kívüli juttatások adminisztrációja;
  • Adó- és járulék bevallások készítése;
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé (NAV, KSH)
  • Munkaidő nyilvántartás (normál, illetve havi munkaidőkeret elszámolás).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú bérügyintézői végzettség;
  • NEXON bérprogram használatában szerzett gyakorlat;
  • Pontosság, precizitás, jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Folyamatos szakmai képzést, szakmai előre jutást
  • Fiatalos, dinamikus csapattársakat
  • És jó sok finom gombát !!!!

Cégnév: Karrierjob.hu