Főbb feladatok, munkák:

Cégünk munkavállalóinak bérszámfejtési/tb- ügyéntézési feladatainak elvégzése Kulcs-szoft programmal.

Egyéb irodai feladatok végrehajtása, kapcsolattartás a közvetlen kollégákkal/központtal. Munkavégzés helye Pécs, Siklósi út 34.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Beosztáshoz megfelelő végzettségek megléte, egyedűl önnálóan is dolgozni tudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Korábban ilyen területen szerzett munkatapasztalat, Kulcs-szoft program ismerete.

Amit kínálunk:

Főállásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel, alkalmazotti, jogtisztán, teljesen bejelentett munkaviszony.

Bér megegyezés szerint. Munkaidő H-P 8-16.

A Munka Törvénykönyve szerint megjáró illetményeket illetve útiköltség térítés biztosítjuk. Nálunk érvényesíthetőek az adókedvezmények: családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény, mind leírhatja az adójából az Önnek járó kedvezményt és ennyivel emelkedik a nettó bére.
Bérfizetés minden hónapban átutalással történik. Fizetésen felül havi 20.000,- Ft cafetéria OTP Szép kártyára. Kultúrált munkahely (konyha, klíma, fürdő stb.)

Jelentkezéseket a bsallasok@gmail.com email címre várjuk, részletes fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Telefonos érdeklődés a megadott számon kizárólag Hétfő-Péntek 08.00-15.00.

Cégnév: 30729
Kapcsolattartó: Hoffer Gábor