Bér- és TB ügyintéző

Feladatok

  • Bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok végzése
  • Ügyfél-támogatási feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal

Követelmények

  • OKJ végzettség megléte (bér és TB)
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Cafeteria és éves jutalom
  • Versenyképes alapbér
  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Családias szervezeti kultúra
  • Folyamatos szakmai képzések

Munkavégzés helye

Debrecen

Cégnév: Randstad Hungary Kft.