MON-KONT BT.

Jól működő és folyamatosan bővülő betéti társaság elsősorban budapesti munkavégzésre gyakorlott Bér-és TB ügyintézőt keres.

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület és közvetlen környéke

Főbb feladatok, munkák:

    • TB kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása (táppénz számfejtések, adatszolgáltatások)
    • Bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellátása (adatgyűjtés, számfejtés, feldolgozás, ellenőrzés)
    • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése
    • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Önálló munkavégzés
    • Legalább 3 éves TB-kifizetőhelyi gyakorlattal szakmai tapasztalat
    • Középfokú SZAKMAI szakirányú végzettség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office ismeret)
    • Kiváló kommunikációs, információ-átadási készség
    • Precizitás, megbízhatóság
    • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • NEXON Bér/ Time program ismerete
    • Felsőfokú iskolai végzettség

Amit kínálunk:

    • Stabil munkahelyi háttér
    • Kellemes munkakörnyezet
    • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

1115 Budapest, Bártfai utca 34.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázatát (fényképes önéletrajz, kísérőlevél) bérigény megjelölésével küldje el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.