10 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cég.

Magas szakmai tapasztalatú, dinamikus csapatába

munkatársat keresünk

Főbb feladatok, munkák:

    • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés.
    • Egyszerűsített foglalkoztatottak bejelentése, elszámolása.
    • Hatóságok felé történő adatszolgáltatások, statisztikai jelentések, kimutatások készítése.
    • Naprakész bérügyi -, és munkaügyi nyilvántartások vezetése havi bérszámfejtési feladatokban.
    • Munkáltatói igazolások készítése.
    • Nem kifizetőhelyi feladatok ellátása: foglalkoztatói igazolások elkészítése és beküldése az illetékes hivatal felé.
    • Vezetőség felé ad-hoc feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimun középfokú végzettség , TB ügyintézői középfokú szaktanfolyam.
    • Naprakész munkajogi ismeretek.
    • Minimum 3-5 év tapasztalat TB és bérszámfejtés területen.
    • KulcsSoft programismeret.
    • MS Office program felhasználói szintű ismerete.
    • Magabiztos exel használat.
    • Jogszabályok ismerete, törvényi változások követése.
    • Pontos, precíz, strukturált, magabiztos munkavégzés.
    • Jó problémamegoldó képesség.
    • Kreativitás, együttműködési készség és felelőségvállalási képesség.

Amit kínálunk:

    • Pozitív légkörű, szép iroda környezet.
    • Versenyképes bérezés.
    • Korlátlan mobiltelefon használat.
    • Szakmai és személyes fejlődési lehetőséget.
    • Önálló, felelőségteljes munkakör.
    • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1191 Budapest, Üllői út 206.

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, a " Jelentkezem " gombra kattintva.