A Market Építő Zrt., piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget

Bérszámfejtő

pozícióba.

Ha szeretnél együtt fejlődni velünk, ha szeretnél részese lenni egy sikertörténetnek, várjuk jelentkezésed!

A feladat sokrétű, elhivatottságot, figyelmet, önállóságot és csapatmunkát is kíván. Ha szeretsz precízen, hibátlanul és gyorsan dolgozni, ha jól átlátsz meglévő rendszereket és folyamatokat, ha a bérszámfejtés mellett a TB ellátásokkal és munkaügyi feladatokkal is szívesen foglalkozol és elkötelezett vagy a minőségi munka iránt, akkor nálunk megtalálod a számításodat.

A jövőd ezekkel a feladatokkal indulna nálunk:

  • teljeskörű bérszámfejtési feladatok ellátása
  • munkaügyi feladatok ellátása
  • TB ügyintézés
  • be- és kiléptetési folyamatok teljeskörű ügyintézése
  • letiltások és levonások kezelése
  • havi és negyedéves statisztikák, jelentések készítése (KSH és NAV felé)
  • belső adatszolgáltatások, kimutatások készítése
  • szabadság nyilvántartások kezelése
  • kapcsolattartás a cégcsoport munkatársaival

Rád van szükségünk, ha

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • bérszámfejtő és TB ügyintézői képesítésed van
  • van 2-3 év releváns bérszámfejtői tapasztalatod
  • a feladat ellátásához szükséges jogszabályokat naprakészen ismered
  • MS Office ismereted magasszintű
  • kommunikációs készséged kiemelkedő
  • ügyfélközpontú vagy
  • erős analitikus készséggel rendelkezel
  • önállóan és csapatban is szeretsz dolgozni
  • a felmerülő problémákat gyorsan és jól kezeled
  • munkádra igényes vagy

Előnyt jelent, ha

  • ismered a Kulcs-Soft bérelszámolási rendszert
  • társadalombiztosítási kifizetőhelyi tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • egy dinamikusan fejlődő cégnél újabb és újabb izgalmas feladatokkal, kihívásokkal találkozhatsz
  • nap mint nap Budapest egyik legmodernebb irodájába érkezhetsz, akár kerékpárral
  • ez a munka nem monoton, hanem sokszínű és változatos
  • önállóságot kapsz, de ha segítségre van szükséged, egy támogató csapattal dolgozol együtt
  • egy olyan közösségbe érkezel, ahova jó tartozni, számíthatunk egymásra
  • szeretünk sportolni, szeretjük a közösségi programokat
  • versenyképes javadalmazást kapsz, valamint dolgozói kedvezményekre is számíthatsz
  • tanulási és fejlődési lehetőséget is biztosítunk ebben a pozícióban

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Market Építő Zrt.