Miskolc a te helyed

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Bérszámfejtő

Feladatok

  • Havi bevallások elkészítése;
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás;
  • Teljes körű bérszámfejtés valamint TB kifizetőhelyi feladatok ellátása;
  • Éves zárási feladatokban való részvétel;
  • Adatnyilvántartások karbantartása;
  • Társterületekkel való együttműködés;
  • Riportok készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Alap szintű angol nyelvtudás;
  • Bér- és TB ügyintéző végzettség és szakmai tapasztalat;
  • Min. 5 év bérszámfejtés területén szerzett tapasztalat;
  • TB és adózási ismeretek;
  • NEXON ismeret;
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat;
  • MS Office ismeret.

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!

Tárgy mezőben: Bérszámfejtő

Önéletrajzát várom a fenti mail címre.

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 791-5969 (Wéber Kinga)

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.