• A 7Seasons Apartments Kft. kis, családi vállalkozásként kezdte meg működését 2009-ben, és bár mára több mint 100 fős szervezetté nőtte ki magát, a barátságos légkör továbbra is jellemez bennünket. Kényelmes és színvonalas apartmanok turisztikai célú bérbeadása mellett magas minőségű szállodai szolgáltatásokkal várjuk vendégeinket, hiszen üzletfilozófiánk szerint az ő elégedettségük a legfontosabb számunkra. Minden munkatársunk számít, és hisszük, hogy mindenki munkája nélkülözhetetlen a közös siker érdekében.
  • Pénzügyi-személyügyi csapatunk erősítésére kifejezetten precíz és odaadó munkatársat keresünk:

    Főbb feladatok:

      A szervezet összes munkaügyi-bérszámfejtési adminisztrációjának megvalósítása, ki-belépések dokumentációjának biztosítása, adatszolgáltatás, bevallások-kimutatások készítése, kapcsolattartás a munkatársakkal magas minőségi színvonalon.

    Amit mi kérünk:

    • min. érettségi és szakirányú végzettség (bérszámfejtő és tb-ügyintéző)
    • legalább 5 éves szakirányú tapasztalat
    • felhasználó szintű számítógépes ismeret, Excel program ismerete
    • jogszabályok naprakész ismerete
    • pontos, figyelmes, másokat örömmel támogató, proaktív személyiség

    Amit kínálunk:

    • biztonságos, hosszú távú munkalehetőség
    • nagyon örülünk, hogy együtt dolgozhatunk Önnel, a szervezet egyik lelkével
    • támogató vezetés
    • céges rendezvények, csapatépítők
    • magas színvonalú munkakörnyezet, tanulás-fejlődés lehetősége

    Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, VI. kerület

    Fényképes, fizetési igénnyel ellátott önéletrajzokat a 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk.