Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális, gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk munkatársat, a következő pozícióba:

Bérszámfejtő
(Tatabánya)

Feladatok

  • Részvétel a zárásokban, egyeztetésekben, költségtervezésben;
  • Kontrolling riportok készítése;
  • Teljes-körű bérszámfejtési feladatok ellátása;
  • Adó-, járulékbevallások és statisztikai adatszolgáltatások készítése a határidők betartásával;
  • Állandó/eseti juttatások rögzítése és számfejtése a belső szabályzatoknak megfelelően;
  • Bérfeladás elkészítése;
  • Külföldi munkavállalók bérszámfejtésének, adó- és tb ügyeinek ellátása;
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok ellátása;
  • Részvétel és felkészülés auditokra és hatósági ellenőrzésekre;
  • Elektronikus munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése;
  • Napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal és a társosztályokkal;
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása.

Elvárások

  • Szakirányú (felsőfokú) végzettség
  • Termelő cégnél szerzett releváns tapasztalat (min. 3 év)
  • NexonBér program felhasználói ismerete
  • Magas szintű MS office ismeret (Excel)

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Motiváló bérezés
  • Work-life balance
  • Cafeteria

Előnyök

  • Kifizetőhelyi társadalombiztosítási ügyintézői képesítés/tapasztalat
  • Ukrán nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Adózási ismeretek

Munkavégzés helye

  • Komárom, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/791-5969 (Wéber Kinga)