Feladatok:

  • bérszámfejtési feladatok önálló elvégzése

  • munkaügyhöz, bérszámfejtéshez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások napra kész vezetése és aktualizálása

  • belső adatszolgáltatások rendszeres és eseti készítése

  • folyamatos együttműködés a kirendeltségvezetőkkel, projektvezetőkkel

  • munkáltatói igazolások elkészítése, a letiltások kezelése

  • a jogszabályi változások követése

Elvárások:

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel legalább középfokú releváns végzettséggel

  • NexonBér bérszámfejtő program használata a kisujjadban van (ez nem előny, hanem elvárás!)

  • legalább 2 év bérszámfejtési tapasztalatot tudsz magadénak

  • csapatjátékos vagy

  • pontosság és a precizitás jellemez

  • és egy plusz ha a kutyákat is szereted

Amit kínálunk:

  • egy összetartó, szuper közösség tagja lehetsz

  • állatbarát iroda vagyunk

  • munkavégzéshez szükséges mobiltelefon, laptop

  • cafeteria

  • home office lehetőség

  • fiatalos és modern irodai környezet Újpesten

  • a születésnapod hetén +1 szabadnap

  • értékeljük véleményedet és fejlesztő javaslataidat, az innováció nálunk kulcsfontosságú

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Budapest

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Czifra Gitta