Legyél Te is csapatunk tagja!

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

TB ügyintéző

munkatársat keres veszprémi csapatába.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Feladatok:

  • A társadalombiztosítási ügyintézéssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Táppénz, munkahelyi baleseti táppénz megállapítása, elszámolása
  • TB és anyasági ellátások iránti igények elbírálása, számfejtése, ügyintézése
  • Kifizetőhelyi nyilvántartások vezetése és adatszolgáltatás, továbbá TB ellátásokkal kapcsolatos statisztikák, elszámolások készítése
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel (NEAK, NAV, ONYF, Kormányhivatal) és a munkavállalókkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (felsőfokú bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség előny)
  • Legalább 3 év társadalombiztosítási ügyintézőként szerzett kifizetőhelyi szakmai tapasztalat
  • A kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete elméletben és gyakorlatban egyaránt
  • EXCEL, WORD ismerete
  • UNIT4 Abacus, KULCS-Soft bérprogramok ismerete
  • Terhelhetőség, határozott és magabiztos fellépés, nagyfokú önállóság, megbízható, precíz munkavégzés, szabálykövető hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Változatos feladatok
  • Biztos munkahelyi háttér

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Cégnév: Man at Work Kft.