YOOWC KFT

Feladatok:

    a munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű munkaügyi ügyintézés (beléptetés-foglalkoztatás-kiléptetés),

    munkaviszonnyal kapcsolatos szerződések, bizonylatok kezelése, nyilvántartása;

    adó és járulék bevallásokhoz, bérfizetéshez szükséges dokumentumok, listák elkészítése

    TAJ ügyintézés külföldi munkavállalók foglalkoztatásával kapcsolatban

    jogszabályi ismeretek folyamatos naprakész szinten tartása és alkalmazása a feladatok végrehajtása során

Az álláshoz tartozó elvárások:

    minimum középfokú szakmai végzettség

    minimum 2-3 év teljeskörű bérszámfejtési gyakorlat

    a munkaügyi-, társadalom- és nyugdíjbiztosítási, valamint adójogszabályok átfogó ismerete

    alapfokú számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    NOVITAX program ismerete

    1-3 év szakmai tapasztalat

    német / angol nyelv alapszintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2085 Pilisvörösvár, Szent László utca 13.

önéletrajz