Autóipari terméket gyártó Partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba:

 Bérszámfejtő- Tb ügyintéző

Az új munkatárs feladatai:

  • Bérszámfejtés előkészítése, számfejtés,
  • Teljes körű bér- és kifizetőhelyi TB ügyintézési feladatok ellátása,
  • Számfejtéshez szükséges munkaügyi feladatok ellátása,
  • Törvényi szabályozások, változások nyomon követése,
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • Részvétel a rendszeres és eseti elemzések, jelentések készítésében.

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:

  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző végzettség,
  • Legalább 1-2 éves bérszámfejtésben szerzett tapasztalat,
  • Magyar munkajoggal, adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények, rendelkezések mélyreható, naprakész ismerete,
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete (elsősorban Excel),
  • SAP Hr modul ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs,önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

 Angol nyelv ismerete előnyt jelent

Amit Partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási költség hozzájárulás
  • Folyamatos szakmai és továbbképzési lehetőségek
  • Családias légkör
  • Megbízható, hosszú távú munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye: Komárom

Kérjük önéletrajzát csak akkor küldje el, ha elolvasta és elfogadta az adatvédelmi tájékoztatónkat Link megjelenítése