Pozíció leírása:Munkabérek és bérjellegű kifizetések elszámolása, számfejtése;
TB kifizetőhelyi feladatok ellátása: ellátások iránti igények elbírálása, ellátások kiszámítása, számfejtése, naprakész nyilvántartása, határozatok készítése;
Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos nyilatkoztatási, nyilvántartási és számfejtési feladatok ellátása;
Havi 08-as bevallás elkészítése;
Hatóságok felé történő bevallások, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése;
Munkaszerződések, munkaköri leírások előkészítése;
Be- és kilépő dolgozók adminisztrációs feladatainak ellátása;
Kapcsolattartás a munkatársakkal, más szakterületekkel, hatóságokkal.Követelmények: Középfokú iskolai végzettség;
Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző végzettség;
Minimum 2-3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
MS Office, főleg Excel magabiztos, felhasználói szintű ismerete;
Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete.Előny: NEXONbér és NEXONtime rendszerek felhasználói szintű ismerete;
Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megyeJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].

Tárgy mezőben: pozíció megnevezése, hivatkozási szám

Önéletrajzát várom a fenti mail címre.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.