Cégünk immáron 25 éve ötvözi a megbízhatóságot és a védelmet, amely a Magyarországon működő vagyonvédelmi vállalatok kiemelkedő tagjává emelte.
A CIVIL Zrt. vagyonvédelmi vállalkozásunk
munkatársat keres.

    Legyél részese Te is az innovatív technológiával operáló, magas szakértelemmel bíró személyi gárdának, és jelentkezz nyitott pozíciónkra!

Miért érdemes Velünk dolgozni?

    • hosszú távon számítunk szaktudásodra,
    • szakmai fejlődésedhez képzésekkel járulunk hozzá,
    • sikerorientált csapat tagja leszel,
    • szakmai tudásodat maximálisan kihasználhatod,
    • a rád váró feladatok változatosak és kihívásokkal teli,
    • eredményeidet megjutalmazzuk,
    • biztosítjuk számodra munka – magánélet egyensúlyát,
    • részese leszel egy stabil és dinamikusan fejlődő vállalat életének.

Te vagy a mi emberünk:

    • ha olyan embernek ismered magad, aki dolgozni akar és eredményeket produkálni. Téged keresünk, ha megoldásokban gondolkodsz és nem kifogásokban,
    • ha fontos számodra a pontos és alapos munka,
    • kitartó vagy és szereted a kihívásokat,
    • szükségünk van arra, hogy a múltban elért eredményeid legyenek és valós szakmai tapasztalattal rendelkezz.

    Ha magadra ismertél, ne habozz, jelentkezz hozzánk! Itt megvalósíthatod önmagad!

Téged keresünk, amennyiben rendelkezel:

    • bérszámfejtő és TB ügyintézői végzettséggel,
    • minimum 5 év releváns szakmai tapasztalattal,
    • felhasználói szintű MS Office ismeretekkel,
    • a területet érintő jogszabályok és egyéb előírások naprakész ismeretével.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

    • havi bérszámfejtési feladatok ellátása,
    • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
    • munkatársak be- és kilépéséhez kapcsolódó feladatok intézése,
    • társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése, a kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások elkészítése.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1149, Angol u 77.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk a „jelentkezem” gombra kattintva.