HB-Kapcsolószekrénygyártó Kft.

A német Bader csoportba tartozó, magas minőségű kapcsolószekrények és gépburkolatok gyártásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk Bér- és TB ügyintéző munkatársat keres pécsi gyártóüzemébe

Főbb feladatok, munkák:

    • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos teljes ügyintézés
    • Munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése
    • Részvétel a havi bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatokban
    • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás elkészítése
    • Havi járulék- és adóbevallások elkészítése, statisztikai adatszolgáltatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
    • Középfokú szakirányú végzettség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (magabiztos Excel használat)
    • Kulcssoft program ismerete
    • Naprakész munkaügyi, munkajogi ismeretek
    • Pontos és precíz munkavégzés
    • Analitikus gondolkodás, jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Stabil háttér
    • Szakmai továbbképzések támogatása
    • Változatos feladatok, kihívással teli munkakör

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7634 Pécs, Bázis köz

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát!