Miskolc a te helyed

HR szolgáltatásokkal foglalkozó cégünk saját csapatába keresünk

Bérszámfejtő, TB ügyintéző munkatársat

A Starjobs Magyarország Kft.-nél nagy múlttal rendelkező HR szolgáltató cégcsoport részeként támogatjuk ügyfeleink humánerőforrás igényeit. Fő profilunk a munkaerő-kölcsönzés és –közvetítés, emellett kiszervezett bérszámfejtéssel, HR tanácsadással, képzési és szervezetfejlesztési szakmai támogatással is foglalkozunk. Kis csapatunkat bérszámfejtő, TB ügyintéző kollégával szeretnénk bővíteni.

Főbb feladatok:

  • Munkavállalók be- és kijelentése

  • Havi és hóközi bérszámfejtés

  • TB ellátások számfejtése, a kapcsolódó adminisztráció elvégzése

  • Cafetéria számfejtés

  • Kilépők számfejtése, kilépő papírok kiállítása

  • 08-as bevallás elkészítése

  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé

  • Letiltások kezelése

  • Napi munkaügyi feladatok ellátása

  • Éves zárási feladatok ellátása

  • Riportok készítése

  • Vezetőség támogatása munkaügyi, bér és költségtervezési kérdésekben

  • Közreműködés ellenőrzések során

Elvárások:

  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés

  • Legalább 2-3 éves TB kifizetőhelyi tapasztalat

  • Magabiztos MS Office ismeret

  • Adózással, TB-vel, munkaüggyel összefüggő törvények naprakész ismerete

  • Megbízható, felelősségteljes és önálló munkavégzésre való képesség, rugalmasság, ügyfélközpontúság

Az állás betöltéséhez előny:

  • Kulcs-Soft bérprogram ismerete

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű irodai munkakörnyezet

  • munkavégzéshez szükséges mobiltelefon, laptop

  • home office lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:  Budapest, IX. kerület

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Cégnév: Starjobs Magyarország Kft.