Feladatok

  • Részvétel a vállalati TB kifizetőhelyi feladatokban
  • Ellátások számfejtése, naprakész nyilvántartása, határozatok készítése
  • TB ellátások elszámolása
  • Területet érintő adatszolgáltatások, bevallások, statisztikák és jelentések készítése hatóságok és társosztályok felé
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, hatóságokkal és a társosztályokkal
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Feladatok önálló ellátása
  • Munkaviszony megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés

Elvárások

  • 3 év vállalati TB kifizetőhelyi szakmai tapasztalat
  • Nexon program felhasználói ismerete

Előnyt jelent

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Bérszámfejtő, TB ügyintéző képesítés
  • Adó, TB, munkajogi jogszabályok naprakész ismerete és alkalmazása
  • MsOffice (Word, Excel) magabiztos használata
  • Szakirányú felsőfokú végzettség előny
  • Megbízható, alapos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bér megegyezés szerint

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet

Életrajz csatolása a jelentkezéshez

Cégnév: Szegedi SZEFO Fonalfeldolgozó Zrt.