Researcher

Az Ön új cége:

Researcher pozíció nyílt budapesti székhelyű partnerünknél, melynek profilja ingatlan- és befektetési tanácsadás. A cég ipari és kereskedelmi ingatlanok, illetve irodaterületek bérbeadásával is egyaránt foglalkozik.

Az Ön új pozíciója:

 Az új Researcher munkatárs a következő feladatokért lesz felelős:

  • A csapat vezető tagjainak támogatása (marketing és értékesítési támogatás, bérleti felülvizsgálatok, adminisztráció)
  • Ingatlanpiaci projektekhez kapcsolódó pénzügyi modellek elkészítése
  • Általános ismeretek fejlesztése az ingatlanpiacról, illetve a helyi és nemzetközi szereplőkről
  • Iparági és szervezeti ismeretek szerzése a napi üzleti interakciók és a feladatoknak köszönhetően
  • Releváns piaci információk gyűjtése, piackutatások elemzése
  • Releváns információk alapján az adatok prezentálása a vezetőség felé
  • Információk alapján következtetések, összefüggések levonása, ezek alapján pedig vezetői tanácsadás

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú végzettség, ingatlanpiaci/gazdasági végzettség előnyt jelent
  • Ingatlanpiaci elemző / kutatási területen szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Magas szintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ingatlanpiaci és gazdasási összefüggések ismerete

Mire számíthat partnerünktől?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabilitást nyújtó, dinamikusan fejlődő munkahely
  • Fiatalos és barátságos légkör
  • Tapasztalatszerzési lehetőség, izgalmas szakmai kihívások

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Cégnév: Hays Czech Republic