Partnerünk számára, aki a hagyományos iskolarendszeren túlmutató és több tudományágban is magas szintű képzést biztosító intézmény Magyarországon, HR ÜZLETI PARTNER pozícióba keresünk munkatársat, aki a HR Igazgatóval szorosan együttműködve részt vesz a szervezet humánerőforrás területének kialakításában és fejlesztésében.

HR Üzleti Partner

Feladatok

A szervezet HR alapfolyamatainak működtetése, fejlesztése

A kulcsterületek vezetőinek támogatása HR kérdésekben

Közreműködés toborzási és kiválasztási folyamatokban, munkaerő biztosítása

Új munkavállalók integrációja

Javadalmazási rendszerek működtetése, fejlesztése

Aktív részvétel a közösségteremtés folyamatában

Tehetséggondozás, szakmai utak koordinációja

Aktív részvétel munkaügyi, munkajogi folyamatok működtetésében

HR kontrolling funkciók kialakítása, fejlesztése

Követelmények

Felsőfokú végzettség

Legalább 2 éves tapasztalat általános vagy specifikus HR-pozíciókban

Kiváló kommunikációs készség mind szóban, mind írásban

Önállóság

Magas fokú problémamegoldó készség, szervezőkészség

Nyitottság

Ambíció, kezdeményezőkészség

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem

Dinamikusan fejlődő, ambiciózus, lendületes csapat

HR területen való építkezés, tapasztalatszerzés lehetősége

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.