A CCC Group 2021-ben új kiskereskedelmi lánccal debütált a magyar piacon. Az off-price üzletláncban a vásárlók ismert márkák széles választékát találják meg igen vonzó áron. A HalfPrice ruházatot, lábbeliket, kiegészítőket, kozmetikumokat, játékokat, valamint lakberendezési cikkeket kínál.

Lengyel anyavállalatunk a CCC Group, a CCC, az e-cipő, a Modivo, a DeeZee és a HalfPrice brand-ekből áll.

Jelenleg a dinamikusan növekvő HalfPrice hálózat számára keresünk teljes munkaidőben munkatársat a következő pozícióba:

HR Business Partner

Ha szeretnél egy nemzetközileg sikeres új márka magyarországi terjeszkedésének részese lenni, akkor itt a lehetőség! Ha örömet okoz mások támogatása, valamint jól tudsz az emberekkel kommunikálni és szeretsz bér- és munkaügyekkel foglalkozni, szimpatikus neked, hogy a HR számos területén dolgozhatsz, akkor pályázz most!

Feladatok:

  • A toborzás teljeskörű lebonyolítása, kiválasztás az üzletvezetőkkel együttműködésben.
  • Bér- és munkaügy: beléptetés, a jelenléti ívek ellenőrzése havi záráskor és üzletlátogatások alkalmával, munkaügyi kérdésekkel kapcsolatos támogatás nyújtása, a kiléptetés adminisztrációja.
  • Az értékesítés támogatása csapatépítésben a HR-stratégia végrehajtása révén, valamint az aktuális üzleti irányelvekkel és igényekkel összhangban.
  • Eszközök és folyamatok létrehozása a toborzás, a beosztásírás, a fejlesztés, valamint egyéb soft HR-területeken.
  • A legfontosabb HR-mutatók nyomon követése és fejlesztési intézkedések ajánlása.
  • Támogatás a stratégiai HR területén: erőforrás-tervezés, teljesítményértékelés kidolgozása, tehetségek ajánlása és gondozása, jutalmazás és kompetenciafelmérés.
  • A munkavállalók elkötelezettségét erősítő tevékenységek támogatása a HR-csapattal szorosan együttműködve az EB és a HR-stratégiával összhangban.
  • Fordítások: angolról magyarra és magyarról angolra.
  • Üzletlátogatás: a HR folyamatok figyelemmel kísérése és támogatás nyújtása.

Amit Te hozz magaddal:

  • Min. 3 éves tapasztalat HR területen: létszámtervezés, tehetséggondozás, munkavállalói elkötelezettség és megtartás, teljesítményértékelés, szervezeti kultúra építése, csapatépítés, bér- és munkaügyi, munkajogi támogatás.
  • Analitikus gondolkodás, képesség következtetések levonására és ezek alapján további lépések ajánlására.
  • „B” kategóriás jogosítvány és rutin autóvezetésben.
  • Hajlandóság gyakori üzleti utazásra.
  • Nyitottság a függetlenségre és a nagyfokú felelősségvállalásra.
  • Folyékony angol nyelvtudás (min. B2).

Nem baj, ha rendelkezel:

  • Kiskereskedelmi vállalatnál szerzett vezetői tapasztalattal.

Amit mi adunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • CCC Group által nyújtott stabilitás,
  • Rugalmas munkaidőbeosztás,
  • Kihívás, változatos feladatok,
  • Lehetőség új ismeretek megszerzésére és a szakmai tapasztalat bővítésére,
  • Innovatív munkakörnyezet,
  • Te is megvásárolhatod a kedvenc darabjaidat munkatársi kedvezménnyel a belépés első napjától kezdve,
  • Teljeskörűen betanítunk és utána sem engedjük el a kezedet,
  • És az egészben a legjobb: céges autót és telefont is kapsz magáncélú használatra is.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • HR Business Partner

Már csak egy lépés van hátra: nyomd meg a „Jelentkezem” gombot és küldd el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat.

Cégnév: HalfPrice