R34DY Zrt
Csatlakozz hozzánk

HR Business Partner

pozícióba!
A R34DY Zrt. banki informatikai rendszerek digitalizációjával foglalkozó, nemcsak itthon de Közép-Európában is egyre terjeszkedő IT cégcsoport. Közvetlen cégkultúra, laza, fiatalos vezetők, rugalmas munkaidő, home office lehetőséggel.

Főbb feladatok, munkák:

Feladatkörödbe tartoznának az alábbiak:

1. Adminisztráció támogatás:
  • munkaügyi feladatokhoz kapcsolódó általános adminisztrációs teendők
  • képzések szervezése, munkaszerződések, munkaköri leírások készítése,
  • bérszámfejtéshez szükséges adatok, információk előkészítése.
2. HR folyamatok fejlesztése:
  • HR folyamatok menedzsmenttel egyeztetett fejlesztése,
  • Kompenzációs stratégia kialakítása, megvalósítása együttműködésben a vezetőkkel,
  • HR kontrolling kimutatások, elemzések készítése.
3. Kiválasztás
  • Munkaerő toborzás és kiválasztás támogatása.
4. Employer Branding és rendezvények
  • Employer Branding stratégia kialakításában való részvétel,
  • Céges rendezvények és csapatépítők szervezésében való részvéte

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat
  • Cél - és eredményorientált szemléletmód, kreativitás, rugalmasság
  • A foglalkoztatás formája: munkaviszony.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nagyvállalati HR tapasztalat
  • Coaching-, tréning tapasztalat

Amit kínálunk:

Te lennél az első számú HR-es szakértő a cégnél, számítanak Rád a vezetők és az elképzeléseid megvalósításában nagyfokú önállóságot kapnál, ugyanakkor a HR folyamatok adminisztratív támogatása is a Te feladatod lenne. Magabiztos angol nyelvtudás szükséges a nemzetközi bővülés miatt.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintás után küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzod!
Cégnév: R34DY Zrt