Feladatok:

  • HR-szolgáltatás és tanácsadói tevékenység nyújtása HR-rel kapcsolatos témákban az adott üzletág számára,
  • Tanulás-fejlesztés tevékenység szervezése,
  • Belső ügyfelek támogatása, céljaik, problémáik és igényeik megértése, valamint a HR részleggel való együttműködés, alternatívák és megoldások megtalálása.
  • A dedikált üzleti területekkel való szoros kapcsolat kiépítése, üzleti kihívásaik és céljaik megértése,
  • Támogatást nyújtása a belső ügyfelek számára HR témákban (toborzás, képzés, teljesítménymenedzsment stb.),
  • Szakértőként való eljárás a kijelölt HR folyamatokban és feladatokban (HR kommunikáció, munkavállalói márkaépítés stb.),
  • Külső szakmai események (állásbörzék) szervezése, ezeken való részvétel,
  • HR projektekben való részvétel (gyakornoki projekt, karrierfejlesztési és elismerési projekt stb.),
  • HR koordinátorral való szoros együttműködés  a személyzeti adminisztrációval, szervezetirányítással és egyéb munkajogi feladatokkal kapcsolatos valamennyi folyamatban.

Elvárások:

  • Főiskolai, vagy egyetemi végzettség, közgazdasági, vagy pszichológiai területen,
  • Legalább 1-2 év HR területen szerzett tapasztalat,
  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás, külföldi kollégákkal való kapcsolattartáshoz,
  • MS Office ismeretek,
  • Erős kommunikációs-, tárgyalási- és time management képesség.

Előnyök:

  • A munka törvénykönyvének ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Kimagasló cafeteria csomag,
  • Éves bónusz,
  • 6 hónap munkaviszony után nyugdíjpénztárhoz való hozzájárulás,
  • Home Office lehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, stabil hátterű vállalatnál,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Modern irodai környezet.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00. Vezetőséggel egyeztetés után rugalmasan alakítható. Heti 2 nap Home Office lehetőség biztosított.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (a Forgách utca metrómegálló közelében).

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda