A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes termék-előállítási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. HR Business Partner pozícióba keressük 2 éves határozott idejű munkaszerződéssel új kollégánkat, aki termelési és támogató területek HR feladatait látja majd el.

HR Business Partner

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • A HR csapat tagjaként részt veszel a munkavállalói ciklus teljes egészében, a munkaerő tervezéstől az on-boardingon át a munkavállalók értékeléséig és fejlesztéséig.
  • Közreműködsz a HR stratégia kialakításában és a stratégiához illeszkedő HR folyamatok fejlesztésében.
  • A HR projektekhez kapcsolódóan a külső beszállítóinkkal is tartod majd a kapcsolatot.
  • Támogatod a szakmai vezetőket személyügyi, munkajogi és szervezetfejlesztési kérdésekben.

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Kiemelkedő interperszonális és kommunikációs képesség
  • Releváns HR szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, kezdeményező személyiség
  • Ügyfél és megoldásorientált gondolkodásmód
  • Vállald a 2 év határozott idejű munkaszerződés megkötését

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

  • Komplex folyamatok és stratégiai projektek irányításában már szereztél gyakorlatot
  • Termelési környezetben otthonosan mozogsz

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Széles körben hasznosíthatod eddig megszerzett HR gyakorlatod
  • A projektek során magas szabadságfokkal dolgozhatsz
  • Támogató HR közösségbe kerülsz

Munkaszerződés típusa: Határozott (2 év)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.

Cégnév: KNORR-BREMSE Hungária Kft.