A Hunland az élőállat kereskedelem globális piactere, kapocs az állattenyésztők és kereskedők között. Egyaránt fontos számunkra a személyes kapcsolattartás, a tisztességes és hatékony munkavégzés.

Mi így nyitunk a világ felé!

Cégcsoportunk transzformációs folyamata a HR területét sem kerüli el. Elhivatott szakemberekként szeretnénk támogatni Vezetőinket és Munkatársainkat a javadalmazás és teljesítményértékelés útvesztőjében. Most Te is hozhatod szakmai tudásod és elhivatottságod egy izgalmas, kihívásokat kínáló területre! Várunk Téged, jelentkezz

HR szakértő (javadalmazás és teljesítményértékelés területe)

pozíciónkra!

Milyen feladatokban számítunk a szaktudásodra?

  • Átalakítod, újra gondolod a javadalmazási politikát, és az ahhoz kapcsolódó szabályrendszert
  • Elkészíted a munkavégzéshez kapcsolódó juttatások rendszerét
  • Közreműködsz a cégcsoport létszám, bértömeg és személyi jellegű ráfordításokhoz kapcsolódó gazdálkodási feladataiban
  • Bekapcsolódsz a teljesítményértékelési rendszer kialakításába, majd működteted azt
  • Fejleszted és koordinálod a képzéseket, elkészíted a képzési terveket
  • Elkészíted a szükséges riportokat, döntés-előkészítő anyagokat
  • Koordinálod az elkötelezettség-méréseket

A fentiekért cserébe az alábbiakat biztosítjuk számodra:

  • barátságos és támogató munkahelyi légkört egy éppen nagyvállalattá alakuló szervezetben
  • változatos, és kihívást jelentő feladatokat
  • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt
  • modern munkakörülményeket, home office lehetőséget
  • Bugyin található központunk kizárólag gépjárművel megközelíthető, munkába járás költségtérítés: 15 Ft/km

Mi a kulcsa, hogy Te lehess az új csapattag?

  • Legyen szakirányú felsőfokú végzettséged (gazdasági, HR)
  • Rendelkezz legalább 3-5 év HR területen szerzett releváns szakmai tapasztalattal
  • Szükség lesz kiváló Excel tudásodra, de ne ijedj meg az új rendszerek használatától sem
  • Legyél képes az önálló munkavégzésre
  • Tudj és szeress együttműködni, és megbízhatóan dolgozni
  • Legyen fontos számodra a rendszerszemlélet és precizitás- a munkád is ezt tükrözze

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

2347 Bugyi, Alsóráda puszta 13.

Amennyiben a fentiekből magadra ismertél, küldd el jelentkezésed bruttó bérigényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Pályázatod beküldésével automatikusan hozzájárulsz önéletrajzod és személyes adataid kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül. A beérkezett pályázatokat, amennyiben a pályázó másként nem rendelkezik, adatbázisunkban elhelyezzük, a törvényi követelményeknek megfelelően őrizzük, harmadik fél részére nem adjuk át, és a beérkezéstől számított 90 nap múlva töröljük.

Cégnév: HUNLAND-TRADE Kft.