Az ALTEO GROUP

HR Generalista

pozícióba munkatársat keres

toborzás-kiválasztási fókusszal

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű ellátása;
  • Munkáltatói márkaépítéshez kapcsolódó projektekben való részvétel;
  • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a társosztályokkal, külső HR szolgáltatókkal;
  • Kapcsolatépítés oktatási intézményekkel, utánpótlásprogram kialakítása
  • A HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése, a stratégiák megvalósítása, továbbá a társaság humán szempontú fejlesztési lehetőségeinek folyamatos vizsgálata, optimalizálására javaslattétel, akciótervek kidolgozása;
  • Vállalati rendezvények szervezése, lebonyolítása;
  • Munkaügyi folyamatok támogatása.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalatod van vállalati HR területen, preferáltan toborzás-kiválasztási fókusszal;
  • Van már tapasztalatod HR digitalizációs projektben;
  • Rendelkezel angol nyelvtudással;
  • Önálló, pontos munkavégzés jellemez, valamint kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készséggel rendelkezel;
  • Rugalmas, együttműködő, proaktív személyiség vagy;
  • Felhasználói szinten használod az MS Office csomagot;
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal, vezetési gyakorlattal rendelkezel.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ,

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Összetartó csapat tagja leszel;
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • éves cafeteria keret
    • teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest III. kerület

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Vedd fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ALTEO Nyrt.