Feladatok

  • toborzási feladatok
  • telefonos előszűrések, interjúk szervezése és lebonyolítása
  • kapcsolattartás munkaerő kölcsönző szolgáltatókkal
  • bérszámfejtés háttéranyag elkészítése a külső számfejtő partnernek
  • kimutatások készítése
  • ki- és beléptetési feladatok
  • orvosi vizsgálatok szervezése
  • csapatépítők szervezése
  • pályázati dokumentációk vezetése
  • belső képzések megszervezése

Elvárások

  • pontos, precíz, felelős munkavégzés
  • nagyfokú önállóság
  • proaktivitás
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • őszinteség
  • HR folyamatokban való jártasság
  • szakmai hitelesség

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás
  • releváns végzettség
  • toborzás, kiválasztási gyakorlat

Amit kínálunk

  • tanulási és előrelépési lehetőség
  • saját ötletek megvalósításának támogatása
  • fiatalos, támogató, összetartó csapat
  • korrekt bérezés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az iLogistic Kft egy kiemelkedő szolgáltató a webshoplogisztika területén. Fő értékeink a precizitás, gyorsaság és felelősségvállalás. Elkötelezetten állunk partnereink magasfokú kiszolgálása mellett, folyamatainkat a fejlődés és átláthatóság jellemzi. Célunk, hogy hosszútávon stabil, piacvezető szolgáltatóként nap, mint nap hozzájáruljunk, hogy partnereink és megrendelőik is minőségi webshoplogisztikai élménnyel gazdagodjanak.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled.

Cégnév: iLogistic Kft