Service Flow Kft.
HR koordinátort keresünk saját csapatunkba! Ha szenvedélyed a kommunikáció, jó problémamegoldó vagy, szeretsz rugalmasan dolgozni és foglalkoztál már emberekkel, várjuk jelentkezésed!

HR koordinátor

Főbb feladatok, munkák

Beérkező harmadik országbeli külföldi munkavállalók fogadása a reptéren, szállásra kísérésük
  • Külföldi munkavállalók beilleszkedésének támogatása
  • Rendszeres kapcsolattartás a munkavállalókkal személyesen és telefonon
  • Munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézések koordinálása, operatív feladatok elvégzése
  • Az álláshoz tartozó elvárások

    B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat és hajlandóság
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Legyél nyitott az emberekre, a velük való foglalkozásra – akár vendéglátós, turisztikai vagy szociális tapasztalat
  • Legyen a fő erényed a rugalmasság! – esetenként hétvégi vagy esti munkavégzés
  • Érts szót könnyen bárkivel és szeress kapcsolatot teremteni, legyél nyitott és befogadó a különböző kultúrákra!
  • Legyél talpraesett, találd fel magad minden helyzetben!
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent

    Azonnali kezdés
  • Szociális végzettség, tapasztalat
  • Saját gépjármű
  • Amit kínálunk

    Rugalmas munkaidő
  • Változatos feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
  • Fejlődési, előre lépési lehetőség, folyamatos szakmai fejlesztés (belső képzések)
  • Egészségprogram: irodai masszázs, ingyenes/kedvezményes fogászati kezelések, közös sport programok, All You Can Move kártya, gyümölcsnapok stb.
  • Állás, munka területe(i):

    • HR, Munkaügy
    • HR adminisztráció
    • Üzleti támogató központok
    • Projektmenedzsment
    • HR támogatás

    Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed küld el az önéletrajzod és kollégáink felveszük veled a kapcsolatot!
    Cégnév: Service Flow kft.