A Pannonjob Kft. saját csapatába új munkatársat keres Budapestre HR koordinátor munkakörbe

Feladatok:
  • Toborzás-kiválasztási és munkaerő-kölcsönzési projektek koordinálása, támogatása
  • Toborzás és kiválasztási eljárás kapcsán felmerülő operatív feladatok ellátása
  • Potenciális jelöltek adatbázisból történő felkeresése, jelentkezők és jelöltek tájékoztatása
  • Interjúk, tesztírások szervezése, lebonyolítása
  • Kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos napi feladatok támogatása
  • Bérszámfejtés támogatása
  • Nyilvántartások, statisztikák készítése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Office programok gyakorlati ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság
Amit kínálunk:
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség
Egyéb:

A munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 201894642
Cégnév: Pannonjob Human Szolgáltató és Tanácsadó Kft.