Munkaerő-közvetítés és vezető-kiválasztás, tréning és HR tanácsadás szolgáltatásokkal foglalkozó céghez keresünk HR asszisztens munkatársat.

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha tudod vállalni, hogy részmunkaidős 6 órás munkavégzésben kell dolgoznod, ami alkalmanként 8 órára emelkedhet
  • Amennyiben rendelkezel 1-2 éves HR asszisztensi, toborzás területén szerzett tapasztalattal
  • Ha középszintű angol nyelvtudással rendelkezel

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Elérhető bérezésed bruttó 500.000 Ft lehet havonta
  • Home Office lehetőség heti 1-2 nap

Milyen feladataid lesznek?

  • Egyeztetsz a gyártó-szolgáltató partnerekkel
  • Munkavállalókat toborzol, interjúztatsz, előkészíted szerződésüket, beléptetsz és bérszámfejtési feladatokat végzel
  • Elvégzett feladataidról riportot készítesz

Hol fogsz dolgozni?

  • Biatorbágyon
Cégnév: Starjobs Magyarország Kft.