Miskolc a te helyed

HR asszisztens

Partnerünkről

A Manpower Magyarország HR asszisztens pozícióba keres új kollegát

Feladatok

  • Hatékony adminisztratív támogatás nyújtása
  • Logikus iktatási rendszer kidolgozása és fenntartása, amely biztosítja, hogy az összes munkavállaló személyi aktája napra kész legyen, és az információk a HR-csapat minden tagja számára könnyen hozzáférhetőek legyenek
  • A jelentős dátumok és egyéb információk pontos rögzítése és karbantartása a HRIS-ben
  • Kapcsolattartás a HRBP-vel az olyan eljárások koordinálásának támogatása érdekében, mint a beléptetés, próbaidő, kiléptetés, biztosítva az összes dokumentum időben történő kitöltését
  • HR online platform kezelése
  • Minden munkavállaló adatai, lényeges információk, adatok pontosságának biztosítása, változások időben történő frissítése

Elvárások

  • Pénzügyi végzettség
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • HR területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Mobiltelefon, laptop
  • Home office

Munkavégzés helye

Budapest, Pest

Cégnév: EasyHiring Services Kft.