Mind-Diák Szövetkezet

Szivattyúk forgalmazásával és gyártásával foglalkozó partnercégünk a globális fenntarthatósághoz úttörő vízi technológiák gyártásával járul hozzá, amelyek javítják az emberek életminőségét és gondoskodnak a bolygóról. A város szívében található az irodájuk, ami a 21. századnak megfelelő megoldásokkal felszerelt emberközpontú munkahely. Dán SSC-ről van szó, így az angol nyelvet biztosan kell, majd használod, illetve megismerheted a dán kultúrát is.

HR asszisztens

Feladatok

  • SAP adatok használata
  • Segítségnyújtás HR osztálynak
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos gazdasági tanulmányok
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Magabiztos Excel és Power Point tudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti 10-15 órában
  • Rugalmasan végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra diákbér
  • Azonnali munkakezdés
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi csapat
  • Otthoni munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest VI.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet