Cégünk ipari csőszereléssel foglalkozik itthon és külföldön egyaránt. Munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

bérszámfejtő és TB ügyintézői munkakör

Feladatok:

  • a cég munkaügyeinek ellátása (beléptetés, kiléptetés, NAV jelentés, igazolások kiállítása)
  • TB ügyintézés (táppénz, betegszabadság, CSED, GYED)
  • bérszámfejtés (bérek összeállítása, teljeskörű számfejtése, statisztikák készítése)
  • alvállalkozókkal, partnerekkel történő kapcsolattartás
  • együttműködés a könyvelővel

Elvárások:

  • bérszámfejtői, TB ügyintézői végzettség
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

  • bérszámfejtésben, TB ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • munkaügyek intézésében szerzett jártasság
  • pénzügyi gyakorlat (Vevő-szállító nyilvántartás)

Amit kínálunk:

  • kellemes munkahelyi környezet
  • családias légkör
  • teljes munkaidős munkaviszony
Cégnév: ÁR-TI FAMILIA Kft.