Bérszámfejtő és TB ügyintéző

Nemzetközi, szolgáltatási szektorban tevékenykedő partnercégünk Budapest belvárosi irodájába keresünk munkatársat:

Bérszámfejtő és Tb ügyintéző

Elvárások:

  • Bér és Tb ügyintézői végzettség
  • Min. 3-5 év tapasztalat egyidejűleg 200-300 fő bérszámfejtésében, TB ügyintézésben, fizikai és szellemi területen egyaránt (gyakorlat több műszakos munkarend, munkaidőkeretes foglalkoztatás, egyenlőtlen munkabeosztás stb. terén)
  • Magabiztos munkajogi ismeretek és MS Excel használat (Nexon előny)
  • Ügyfélcentrikusság, jó együttműködési készség
  • Pontos munkavégzés, lelkiismeretesség, megbízhatóság

Feladatok:

  • Komplex bérszámfejtési és Tb kifizetőhelyi feladatok önálló, precíz ellátása
  • Cafeteria rendszer működtetésében való aktív szerep
  • Személyügyi adminisztráció, munkaügyi dokumentumok kezelése
  • A munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • Munkaügyi tanácsadás munkavállalók részére, munkáltatói igazolások előkészítése
  • Adatszolgáltatások, riportok, jelentések, analitikák elkészítése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Inspiráló munkahelyi légkör és vezető

Cégnév: Kelly Services Kft.