Megbízónk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője, 20 éves szakmai tapasztalattal, illetve 240 munkatárssal. Budapesti csapatukba keresünk új kollégát, aki BÉRSZÁMFEJTŐI ÉS TB-ÜGYINTÉZŐI tudását felhasználva fog támogatást nyújtani a cég ügyfeleinek.

Ha rendelkezel releváns végzettséggel és tapasztalattal, és szeretnéd naprakészen tartani szaktudásodat úgy, hogy mellette érdekes, változatos munkát végzel, olvass tovább és jelentkezz!

Bérszámfejtő és tb ügyintéző

Feladatok

Teljeskörű bérszámfejtői és TB-ügyintézői feladatok ellátása a cég ügyfelei részére

Jelentések, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése (NAV, KSH)

Az ügyfelek kérdéseinek megválaszolása bérszámfejtési, TB-vel kapcsolatos és munkaügyi kérdésekben

Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és hatóságokkal egyaránt

Követelmények

Minimum 1 év szakmai tapasztalat bérszámfejtésben ÉS TB-ügyintézésben

Minimum 1 bérszámfejtői szoftver magabiztos ismerete

MS Excel középfokú ismerete

Precizitás, határidők pontos betartása

Előnyt jelent: középfokú angol nyelvtudás, Nexon programismeret

Amit kínálunk

Lehetőség arra, hogy a szakma egyik legkiválóbb cégénél dolgozz

Változatos munkakör, szakmai kihívások

Versenyképes fizetés

Kiemelkedő cafeteria juttatás

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.