Feladatok

Főbb feladatok:
  • munkabérek, egyéb járandóságok, szabadságok, betegszabadságok, munkabért terhelő jogos tartozások és költségtérítések számfejtése;
  • munkabér elszámolás elkészítése;
  • jövedelemigazolások, keresetigazolások elkészítése;
  • foglalkoztatással kapcsolatos társadalombiztosítási nyilvántartások vezetése;
  • adó- és társadalombiztosítási ügyintézésről, bevallások benyújtása;
  • munkaviszony megszűnésekor előírt igazolások elkészítése;

Elvárások

Követelmények, elvárások:
  • magyar állampolgárság;
  • büntetlen előélet;
  • stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word);
  • bér és TB ügyintézői végzettség;

Elvárt kompetenciák:
  • precizitás, alaposság és megbízhatóság;
  • pozitív, proaktív, felelősségteljes személyiség;
  • terhelhetőség;
  • önálló munkavégzés;

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés;
  • béren kívüli juttatás;
  • stabil, családbarát munkahely;
  • rugalmasság;
  • elkötelezett, fiatalos támogató csapat;
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier és szakmai képzéseken való részvételi lehetőség;

Céginformáció

Jelentkezéshez csatolandó:
  • fényképes szakmai önéletrajz;
  • iskolai végzettséget igazoló oklevelek másolata;
  • pályázó hozzájáruló nyilatkozata arról, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik;

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, Vágány utca 2-6.

Munkaviszony jellege: Teljes munkaidős, határozatlan idejű

Az Egészségügyi Szolgáltató Zrt.-ről bővebb információt a társaság honlapján https://eszzrt.hu címen talál.

Adatkezelési tájékoztatónk honlapunkon az Adatkezelési nyilatkozat menüpont alatt érhető el.

A "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: Egészségügyi területen tevékenykedő cég