Német tulajdonú cég
Munkaktársat keres az alábbi pozícióban

FELADAT:

  • Bérszámfejtési feladatok ellátása
  • A munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos teendők elvégzése
  • Személyügyi adatok pontos nyilvántartása,
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó statisztikák elkészítése
  • Kapcsolattartás a vállalat dolgozóival telefonon és e-mailen egyaránt

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú bérügyintézői végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Precíz, pontos, segítőkész munkavégzés
  • Nexon bérprogram alapmoduljának felhasználói szintű ismerete

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • A pozíció betöltése nyelvtudást nem igényel

ELŐNYT JELENT:

  • TB ügyintéző végzettség és tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hivatalos, bejelentett versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, összetartó, segítőkész csapatban való munkavégzés
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • 27 éve működő, stabil, biztos munkahely

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

  • Munkaidő: Hétfő-Csütörtök 8-17, Péntek 8-15

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1134 Váci út 35.

Fényképes önéletrajzot várunk bérigény megjelölésével.