• A vállalat bérszámfejtésének támogatása és koordinálása, az ehhez szükséges adatok regisztrálása és ellenőrzése
  • Releváns dokumentumok rendben tartása, iktatása
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Munkavállalók be,- és kiléptetése
  • Havi statisztikák, riportok készítésében való részvétel
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • Közép- vagy felsőfokú TB- és bérügyintézői végzettség
  • minimum 3-4 éves szakmai tapasztalat, NEXON bérszámfejtő program gyakorlati ismerete
  • TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat előny
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Nagyfokú precizitás és koncentráció készség
  • Kitartás, rendszerszemlélet
  • Előre gondolkodó, proaktív személyiség
  • Ügyfélközpontúság
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális, biztos háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szép és igényes munkakörnyezet
Budapest
Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján
Sziebert Hajnalka
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Bérszámfejtő Dunakeszi

Havi munkabérek számfejtése, előkészítése utalásra, az ezzel kapcsolatos adminisztrációk és nyilvántartások vezetése Megbízási díjak és külföldi ... »