Feladatok

  • munkaszerződések előkészítése
  • munkavállaló ki- és beléptetése
  • bérelszámolás előkészítése, számfejtése
  • havi, negyedéves, éves bevallások, jelentések, statisztikák készítése
  • könyvelés támogatása
  • egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • középfokú gazdasági végzettség
  • excel felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelő végzettség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • családias környezet

Céginformáció

A LUMBER-FA Kft. a fűrészáru-gyártás területén piacvezető, több mint 30 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő olasz tulajdonú középvállalkozás.

Kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: LUMBER-FA KFT.