Recruiter kollégát holland nyelvtudással akár full remote munkavégzéssel

Feladatok:

  • Részvétel a pozíciófelvételi megbeszéléseken a Hiring manager-rel, egyeztetés az elvárásokról, ütemezésről és a sourcing stratégiákról
  • Szűrési és kiválasztási kritériumok meghatározása, az előírt pontozási kritériumok alapján önéletrajzok áttekintése
  • Az ATS/CRM-en belül jelöltek értesítése a lehetőségekről
  • Márkanagykövetként való fellépés az aktív jelöltek bevonása és az ügyfélek érdeklődésének fenntartása érdekében
  • Jelöltek előszűrése és továbbítása a Hiring manager felé
  • A jelöltállomány erősségének és méretének rendszeres felülvizsgálata annak érdekében, hogy a Talent Aquisition Business Partnerrel közösen meghatározza, szükség van-e további sourcing tevékenységekre
  • Jelöltkövető rendszerek naprakészen tartása
  • Hozzájárulás a szolgáltatással kapcsolatos magas ügyfél-elégedettségi szint eléréséhez

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Home office lehetőség
  • Szakmai kihívások
  • Kiváló karrierlehetőség multinacionális vállalatnál

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: ec27c4
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni