RECRUITER

munkatársat keresünk

Szeretnél csatlakozni a HR csapatunkhoz? Olvasd el a lenti kiírást és ha magadra ismersz, jelentkezz még ma.

EZEK A FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • Teljes „end to end” toborzás / kiválasztási folyamat hatékony működtetése
  • Új munkavállalók felkutatása on-line és hagyományos toborzási módszerekkel, kiválasztásuk lebonyolítása
  • Új típusú hirdetési csatornák keresése
  • Karrieroldal és social media felületek naprakész kezelése
  • Precíz és hatékony adminisztráció
  • Rendezvényeken, pályaorientációs napokon és állásbörzéken való részvétel
  • Ezek mellett egyéni érdeklődés szerint lehetőség van egyéb HR feladatokban, folyamatokban, projektekben való részvételre.

TE VAGY A LEENDŐ KOLLÉGÁNK, HA…

  • Legalább 2 év toborzási tapasztalattal rendelkezel és önállóan vittél végig projekteket
  • Jól kommunikálsz váratlan helyzetekben is
  • Rátermett vagy és könnyen feltalálod magadat, nem okoz számodra gondot az önálló munkavégzés
  • Aktív vagy és rugalmasan állsz a kihívásokhoz, nem idegen tőled a multi-tasking
  • Legalább középfokon beszélsz angolul és rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Szeretnél egy dinamikus csapathoz tartozni, van humorérzéked és fontos számodra a csapatmunka

ELŐNY:

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési hajlandóság
  • Agency területen szerzett tapasztalat, vegyes portfólió kezelésében
  • Szorgalom, proaktivitás

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Cégnév: SZENTKIRÁLYI ÁSVÁNYVÍZ Kft.