Feladatok

  • Jelöltek felkutatása és bevonzása adatbázisokból, közösségi médiából stb.
  • Az önéletrajzok és a jelentkezések szűrése.
  • Interjúk tartása különböző megbízható toborzási módszerek alkalmazásával a jelöltek szűrésére.
  • Jelöltek releváns tudásának, készségeinek, soft skilljeinek, tapasztalatának és képességeinek felmérése.
  • Az ajánlati folyamat elősegítése és a foglalkoztatási feltételek tárgyalása.
  • Együttműködés az osztályvezetőkkel a követelmények összeállításához.
  • A cég jó hírnevének és vonzó munkahelyként való ismertségének növelése.

Elvárások

  • End-to-end toborzási tapasztalat.
  • Kiváló szervezési és interperszonális készségek.
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban, legalább B2 szint).
  • A helyi IT piac ismerete.
  • Dinamikus és szenvedélyes személyiség.
  • Bizonyított képesség a célok elérésére.
  • Kiváló verbális és írásbeli kommunikációs készségek.
  • Proaktív és kreatív megközelítés a sourcingban és headhuntingban.
  • Hatékony munkavégzés időnyomás alatt, változó prioritásokkal egy dinamikus környezetben.

Előnyt jelent

  • Munkaerő-közvetítő ügynökségeknél szerzett tapasztalat.
  • Ukrán nyelvtudás.

Amit kínálunk

A NIX - egy szoftvermérnöki és IT outsourcing vállalat - IT Recruiter pozícióba keres munkatársat dinamikus csapatába.

  • Medicover Egészségbiztosítás.
  • AYCM sportpass – kedvezményes sportolási lehetőség.
  • Kihívással teli feladatok és sokféle lehetőség a készségeid fejlesztésére.
  • Ingyenes képzések, beleértve angol nyelvtanfolyamokat is.
  • Részvétel céges eseményeken és konferenciákon.
  • Mentorprogram és szakmai fejlődési terv.
  • Támogatás fontos életesemények alkalmával (gyermek születése, házasság stb.).
  • Ajánlói program (juttatás az új munkatársak ajánlásáért, ha az ajánlott személy sikeresen csatlakozik a céghez).
  • Aktív céges élet (filmesték, csapatépítők, sportesemények stb.).
  • Tágas iroda Budapest szívében (13. kerület).
  • Modern munkaeszközök, melyek elősegítik a hatékony munkavégzést.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

A NIX egy szoftvermérnöki és IT-outsourcing szolgáltatásokat nyújtó vállalat, mely innovatív megoldásokkal áll elő a világ legnagyobb cégei számára, beleértve a Fortune 500-as listán szereplőket is. Szakembereink több éves tapasztalattal rendelkeznek az innovatív projektek fejlesztésében – az e-kereskedelemtől kezdve a felhő alapú megoldásokig egyaránt.

A NIX-nél az első perctől mentori támogatás, izgalmas feladatok és kihívások várnak rád. Kiemelten fontosnak tartjuk munkavállalóink jólétét és a pozitív munkahelyi környezet kialakítását.

Ne hagyd ki ezt a kiváló lehetőséget! Jelentkezz most!