Recruiter

Leírás

Debreceni, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk, motivált, talpraesett munkatársat Recruiter munkakörbe, az alábbi feltételekkel:

Recruiter

Feladatok

  • Toborzási és kiválasztási folyamat teljes körű menedzselése
  • Belső és külső adatbázisok szűrése
  • Pályázati anyagok értékelése
  • Telefonos és személyes interjúk lebonyolítása
  • A vezetők támogatása a kiválasztás során
  • Riportok, statisztikák készítése
  • Aktív részvétel a HR folyamatok érintő fejlesztésekben

Elvárások

  • Befejezett felsőfokú végzettség
  • Min. 1-3 év vállalati oldalon szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Fejlett kommunikációs készség
  • Motivált, dinamikus, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

  • Stabil, multinacionális háttér
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában

Munkavégzés helye

Debrecen, Magyarország

Cégnév: Trenkwalder Kft