Miskolc a te helyed

Ezek lesznek a feladataid:

  • Hírlevelek küldése, online hirdetések és bejelentkezők kezelése
  • Telefonos előszűrések toborzási projektek kapcsán
  • Megfelelő jelöltek felkutatása különböző álláskereső portálokon, adatbázisokban
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Recruiter alapfeladatok elsajátítása
  • Senior kolléga munkájának támogatása, a projektek részfeladatainak elvégzése

Amit Tőled elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi) – nem várjuk el a HR szakirányt, de előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás – szóban és írásban egyaránt, hiszen nemzetközi partnereinkkel angolul kell majd tartanod a kapcsolatot
  • Érdeklődés a toborzás iránt
  • Jó kommunikációs készség – telefonon kell felkeresned a jelölteket, ezért a magabiztos kommunikáció és a kapcsolatteremtő készség elengedhetetlen ebben a munkakörben
  • Folyamatos tanulás, fejlődés iránti elhivatottság
  • Heti 40 óra teljesítése

Előny:

  • Ha szereztél már tapasztalatot a toborzás-kiválasztás területén

Amit mi tudunk nyújtani Neked:

  • Fix alapbér + havi bónusz (teljesítmény alapján)
  • Havi cafeteria keret
  • Ha Budapest vonzáskörzetéből jársz be, távolsági bérleted árát fedezzük
  • Támogató, összetartó csapat, akik mindig segítik a fejlődésedet
  • Szülinapok, évfordulók megünneplése
  • Csapatépítők. személyes és csoportos jutalmak
  • Próbaidő letelte után home office lehetősége megegyezés alapján

Mi történik majd a kiválasztás során?

Felhívunk, telefonos interjút készítünk veled. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. A személyes találkozón néhány gyors teszt megoldása után felteszünk neked még pár kérdést veled kapcsolatban. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is, ha nem téged választottunk valamiért.

Kukkants be irodánk életébe, ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk! www.instagram.com/beckandpartners

Ha felkeltettük érdeklődésedet, a jelentkezés gombra kattintva add be hozzánk önéletrajzodat!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda