Feladatok

  • Az iroda gördülékeny napi működésének elősegítése
  • Postai ügyintézés, szerződések kezelése
  • Vendégek fogadása, meeting bekészítések (ebéd rendelés)
  • Ad-hoc irodai feladatok
  • Beszerzések (irodaszerek, irodai eszközök, céges ajándéktárgyak)
  • A vezetők támogatása mindennapi munkája során
  • Céges utak szervezése a dolgozók számára (jegyvásárlás, szálloda foglalás),
  • Céges események szervezésében való aktív részvétel (Karácsonyi party, Mikulás, Családi nap stb.)
  • Céges kommunikációk kiküldése Chatbot-on
  • Társosztályok támogatása, együttműködés a pénzügyi osztállyal
  • A HR osztály munkájának támogatása
  • Csoportos éves üzemorvosi vizsgálatok megszervezése, beutalók elkészítése
  • Munkaszerződések, szerződésekhez kapcsolódó iratok elkészítése
  • Onboarding/Offboarding folyamatok támogatása
  • Táppénzes papírok kezelése
  • Dolgozói mappák kezelése, iratok lefűzése
  • Év eleji nyilatkoztatások adminisztrációja
  • Dolgozói Jubileumok előkészítése
  • Oktatások szervezése fizikai dolgozóknak (GKI tanfolyami regisztráció, gépkezelői tanfolyamok, Jogosítvány: C/E kategória, stb..)

Elvárások

  • Erős Középfokú angol nyevtudás szóban és írásban, magyar anyanyelvi szinten
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló szervezési és kommunikációs készség
  • Kedves, Pozitív, Proaktív személyiség
  • Képesség önálló munkavégzésre, hajlandóság a problémák megoldására
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság, Rugalmasság

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • HR vagy irodai asszisztenciában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Éves bónusz
  • Belső vásárlás
  • Céges telefon flotta

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A HAVI Logistics egy amerikai magántulajdonban lévő nemzetközi élelmiszer-logisztikai vállalat, mely jól ismert cégek ellátási lánc működésének innovációjával, és optimalizálásával foglalkozik. Központi irodánk és mindkét raktárunk Gyálon működik.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud, Önéletrajz csatolásával.