Mind-Diák Szövetkezet

Munkatársaink a legnagyobb multinacionális cégek irodáiban, számtalan kereskedelmi üzletben és világcégek mondern üzemeiben dolgoznak. Gyakornoki programunk kiemelkedő lehetőséget biztosít egyéni fejlődésed terén. Bármi is a karriercélod, mi segítségedre lehetünk! Csatlakozz hozzánk!

HR asszisztens

Feladatok

  • Álláshirdetések publikálása
  • Felvett dolgozók adatainak kezelése
  • Jelentkezők telefonos tájékoztatása, szűrése
  • Kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelentkezőkkel és megbízókkal
  • Be- és kiléptetéssel kapcsolatos teendők elvégzése

Fentiekre megtanítunk.

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony, legalább még 2 évig
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Közvetlen kommunikáció
  • Önállóság, jó problémamegoldás

MUNKAIDŐ

  • Heti 20-30 órás diákmunka

AMIT KÍNÁLUNK

  • Bér: br.1300Ft/óra
  • Munkába járás költségét térítjük
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Hatvan

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet