HR adminisztrátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Beléptetések, kiléptetések adminisztrálása
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások előkészítése, kezelése
  • A dolgozók személyügyi anyagainak kezelése
  • Nyilvántartások vezetése, karbantartása (pl. szabadság, betegség nyilvántartása)
  • Munkaügyi adatok előkészítése a bérszámfejtés számára
  • Munkáltatói igazolások kiállítása
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése, követése
  • Toborzási folyamatok támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Együttműködési készség, rugalmasság
  • Kiemelkedő kommunikációs és empatikus készség
  • Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • HR / munkaügy tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 9 hónapos, határozott idejű szerződés, mely később opcionálisan hosszabbítható
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Kiemelkedő munkahelyi feltételek
  • Cafeteria már belépéstől
  • Munkába járási támogatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár az alapbéren felül
  • Minden munkavállalónak egyéni biztosítás
  • Kulturált, rendezett, tiszta munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Budaörs

Jelentkezés az állásra: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését a weboldalon keresztűl.

Cégnév: Hays Czech Republic