Pozíció leírása:Kezeli és dokumentálja a toborzási folyamatot;
Dokumentumok és válaszlevelek kezelése GDPR irányelvekkel összhangban;
Álláshirdetések feladása, azok nyomon követése (státusz, jelentkezők száma…stb.);
Megszervezi és lefolytatja a kiválasztási interjúkat direkt (gyártási) dolgozók esetében;
Felügyelet mellett elkészíti az állásajánlatokat a belső kompenzációs folyamatokkal összhangban;
Kapcsolatot tart a HR és egyéb szolgáltatókkal;
Elvégzi a szükséges munkaügyi és cafeteria rendszerekkel kapcsolatos adminisztratív teendőket;
Kapcsolatot tart a bérszámfejtő céggel (adatok továbbítása, azok helyességének ellenőrzése);
Részt vesz a havi bérszámfejtési zárásban, dokumentumok ellenőrzése;
HR dokumentumok naprakész rendszerezése;
Tréningek nyilvántartása, adminisztrációja;
Munkához szükséges egyéb eszközökkel (pl. munkaruha, öltözőszekrények) kapcsolatos adminisztráció;
Segíti a mindennapi HR folyamatokat.Követelmények: Alapvető HR ismeretek, gyártó cégnél szerzett HR tapasztalat;
Társalgási szintű angol nyelvtudás;Előny: Bérszámfejtési ismeret.Munkavégzés helye: Komárom régióJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].

Tárgy mezőben: HR Asszisztens, Komárom

Önéletrajzát várom a fenti mail címre.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.
HASONLÓ ÁLLÁSOK
HR asszisztens Pest megye

HR csapat munkájának adminisztrációs támogatása beléptetéssel, kiléptetéssel, személyi változásokkal kapcsolatos munkaügyi adminisztráció munkaügyi ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Hr Asszisztens Pest megye

Feladatok: Leendő kollégák felkutatásában való segédkezés: önéletrajzok kezelése, adatbázis készítés, Új belépő -és kilépő munkavállalók ügyintézése, ... »