A dél-koreai tulajdonú vállalat Tatabányán működő üzemébe keres munkatársakat.
Soulbrain-csoport több mint 30 éve fejleszti, gyártja és szállítja csúcstechnológiás elektronikai alapanyagait. A vállalatcsoport Dél-Koreán kívül, Kínában, az Egyesült Államokban és Malajziában is jelen van. Magyarországi gyártóegysége Tatabányán épült fel, ahol a lítium akkumulátorok egyik fő alkotórészét, elektrolitot állít elő.

Munkatársat keresünk:

HR Asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • HR folyamatok támogatása
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás
  • Új belépők oktatása
  • Bérszámfejtési feladatokban való részvétel
  • Dolgozók beléptetésével kapcsolatos adminisztráció elvégzése, kapcsolattartás
  • Vállalati képzések előkészítése
  • Vállalati rendezvényekkel kapcsolatos szervezési feladatok ellátása
  • Adminisztrációs és egyéb ad-hoc jellegű feladatok
  • Postai küldemények feladása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Akítv angol nyelvismeret ( minimum középfokon)
  • HR területén szerzett tapasztalat legalább 1-3 év
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Vidám,dinamikus személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kiváló szervezőkészség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • Stabil, kiszámítható munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Munkavégzés ideje:  08:00-16:30

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Tatabánya, 2800  Bánki Donát u.3

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR adminisztráció

Kérjük, csatolja angol és magyar nyelvű önéletrajzát  és küldje el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cégnév: Soulbrain HU Kft