A svájci székhelyű, több mint 20 országban jelen lévő dokumentum - feldolgozással és folyamat – kiszervezéssel foglalkozó rábahídvégi partnercégünk számára keresünk német bérszámfejtési munkatársat. Ha szeretne egy nemzetközileg elismert és Magyarországon is meghatározó szerepet betöltő vállalat része lenni, akkor várjuk jelentkezését.

Német bérszámfejtési ügyintéző

Feladatok

  • havi bérszámfejtés elkészítése német ügyfelek számára a német törvények és jogszabályok figyelembevételével;
  • munkavállalókkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése, munkáltatói igazolások készítése;
  • kapcsolattartás a dolgozókkal, a társosztályokkal, német kollégákkal, hatóságokkal telefonon és elektronikus úton egyaránt;
  • adatszolgáltatás, kimutatások és statisztikák készítése.

Elvárások

  • magabiztos német nyelvtudás írásban és szóban;
  • felsőfokú gazdasági végzettség;
  • haladó MS-Office ismeretek;
  • analitikus gondolkodásmód;
  • kiváló kommunikációs képesség.

Előnyök

  • SAP-ban való jártasság;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • cafetéria;
  • céges buszjárat vagy bejárási támogatás;
  • sportkártya;
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör;
  • nemzetközi munkakörnyezet;
  • stabil, komoly hátterű vállalati kultúra;
  • fiatalos, dinamikus csapat.
  • a vírus időszakában home office lehetőség.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

Munkaidő: 08:00-16:30

Ingyenes céges busz jár Szombathely, Zalaegerszeg, Vasvár Körmend településekről, a 08:00-16:30-as munkarendhez igazodva.

Munkavégzés helye

Vas megye (Rábahídvég)

Amennyiben azonosulni tud a munkakörrel, kérjük, önéletrajzát küldje  el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Produkteam Kft.